tegelwinkels

Prachtige tegelwinkels met oplossingen voor ieder interieur

In onze tegelwinkels, verspreid over heel Vlaanderen, bevindt zich een uitgebreide collectie aan trendy kwaliteitstegels. Van nieuwbouw tot renovatie, met onze professionele begeleiding vind je er een oplossing voor elk interieur. Bovendien kun je genieten van een gratis stockage van je bestelde hoeveelheid tegels. Geniet nu van de goede prijs en later van je gekozen kwaliteitstegels. Kom zelf een kijkje nemen en laat je verrassen door de nieuwste trends. Bovendien mag je altijd een staal meenemen om de onderhoudsvriendelijkheid ervan thuis zelf te ontdekken!

Tegelwinkel Antwerpen
Slachthuislaan 9, 2060 Antwerpen
tel: 03 226 83 86

e-mail: antwerpen@tegeloutlet.be

Tegelwinkel Gent
Poortakkerstraat 11B, 9051 Gent
Tel: 09 280 05 45

e-mail: gent@tegeloutlet.be

Tegelwinkel Mechelen

Oscar Van Kesbeeckstrat 39, 2800 Mechelen
tel: 03 888 20 15

e-mail: mechelen@tegeloutlet.be

Tegelwinkel Asse
Gentsesteenweg 196A, 1730 Asse
tel: 02 304 05 06

e-mail: asse@tegeloutlet.be

Tegelwinkel Kontich
Koningin Astridlaan 44, 2550 Kontich
Tel: 03 888 20 15

e-mail: kontich@tegeloutlet.be

Tegelwinkel Aartselaar
Antwerpsesteenweg 71, 2630 Aartselaar
Tel: 03 877 99 23

e-mail: aartselaar@tegeloutlet.be